50 jaar geleden

In 1969 zijn de eerste meisjes in onze school afgestudeerd als 'Sanitair helpster'. De school werd opgericht door Moeder Godelieve omdat ze goede verzorgsters wou om te werken in onze instellingen. Er was toen een aparte opleiding om te werken bij bejaarden of bij kinderen. Zo'n 4 jaar geleden werd onze school volledig overgenomen door het Margareta Maria Instituut. Tot en met het 6de jaar lopen de leerlingen stage bij de oudere zorgvrager en bij kinderen. Nu spreekt men over een opleiding tot 'Zorgkundige'. Van in het begin was de school verbonden met verplicht internaat.

Regelmatig komt het schoolgroepje van 50 jaar geleden hier samen voor een leuke babbel. In deze groep zitten 3 van onze zusters: Zr Martine, Zr Noëlla en Zr Gerda. Veel anekdotes komen naar boven en er wordt heel wat afgelachen.

Wij wensen al deze dames een deugddoende pensioentijd toe.